Královéhradecké
Zelenenoviny.cz

Skibusy z Hradce Králové

3.2.2020 | Město Hradec Králové

I letos můžete vyrazit na lyže do Skicentra Deštné v Orlických horách pohodlně přímou linkou z Hradce Králové. Skibus vyráží v sezóně každý víkend a navíc ve dnech: 25. - 30.12., 2. - 3.1., 31.1. a 29.2. - 8.3.2020. Pojeďte si užít zimní radovánky pohodlně a bez starostí s řízením a parkováním. Jízdné je možné platit v hotovosti nebo městskou kartou.


Výhodou skibusu je skutečnost, že jde o přímou linku, vozidlo tak nikde po trase do lyžařského centra Deštné v Orlických horách nezastavuje.

Jednosměrné jízdné na trase HK – Deštné (nebo opačně) stojí 75 Kč při platbě v hotovosti (zpáteční 140 Kč). Při použití městské karty je to 65 Kč (zpáteční 125 Kč).  

Lyže skibus přepravuje zdarma.

Odjezd z Hradce Králové:

  • 7:15 Podzámčí (konečná)
  • 7:20 Benešova (směr město)
  • 7:25 Hotel Garni (směr město)
  • 7:40 Terminál HD (nástupiště F3)
  • 7:50 Adalbertinum (směr magistrát města)
  • 8:00 Alessandria (ulice Bratří Štefanů směr Stoletá)

Na zpáteční cestu skibus vyráží v 16.15 hodin.

Skicentrum Deštné poskytuje po předložení jízdenky ze skibusu DPmHK slevu 10% z celodenní nebo 4 hodinové jízdenky.

O skicentru

Hlavní lyžařský areál v Deštném nabízí svezení na dvou lanovkách a čtyřech vlecích. V propojených areálech Zákoutí, Marta I a Marta II naleznete šest sjezdových tratí všech různých obtížností, zábavnou dětskou dráhu s nenáročnými sněhovými vlnami, nepřehlédnutelný Your park a kvalitní lyžařskou školu se zázemím.

Další informace naleznete na www.skicentrumdestne.cz.

V případě neodpovídajících sněhových podmínek, kdy nebude skibus vyjíždět, bude vždy konkrétní informace zveřejněna v aktualitách na www.dpmhk.cz , nebo volejte v pracovní dny od 7 do 15 hodin na tel. + 420 495 089 258.

Redakčně upraveno

Zdroj: Město Hradec Králové

Zdroj foto: Pixabay

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Reklama:

Důležité odkazy: