Královéhradecké
Zelenenoviny.cz

Autobusy RegioJet jedou nově i Praha – Hradec Králové – Náchod

16.5.2017 | RegioJet

Regiojet​Autobusy RegioJet odstartovali v půlce května provoz na nové lince spojující 2x denně Prahu s Náchodem v Královéhradeckém kraji. Po trase zastaví také v dalších zastávkách – v Holohlavech, Jaroměři, Dolanech a České Skalici.


Cestujícím na této lince nabídne RegioJet přímé spojení s Prahou luxusními autobusy ve stylu Fun&Relax s internetem zdarma a individuálními obrazovkami s možností sledování filmů či poslechem hudby v každé ze sedaček a se servisem horkých nápojů podávaných během cesty stevardkou či stevardem.

Současně s tím se také od 15. 5. změní koncept provozu mezi Prahou a Hradcem Králové. Nově budou Prahu s Hradcem spojovat autobusy RegioJet 4x denně v každém směru, a to jako součást linky Praha – Hradec Králové – Náchod resp. Praha – Hradec Králové – Trutnov.

Ve směru z Hradce do Prahy budou autobusy RegioJet nově odjíždět ráno v 6.15 (spoj z Náchoda) a v 7.15 (spoj z Trutnova) a odpoledne pak v 13.15 (spoj z Náchoda) a v 15.15 (spoj z Trutnova). V opačném směru pak z Prahy, stanoviště Černý Most pojedou autobusy ve směru do Hradce Králové dopoledne v 8:30 (spoj směr Náchod) a v 10.00 (spoj směr Trutnov) a odpoledne v 16.00 (spoj směr Náchod) a v 17.30 (spoj směr Trutnov). Samostatně na trase Praha – Hradec Králové již nebudou autobusy RegioJet jezdit – a to v návaznosti na dlouhodobý vývoj poptávky cestujících, která na této trase klesá, a naopak roste ze vzdálenějších měst, jako jsou právě Náchod, Jaroměř, Trutnov či Česká Skalice.

Linky z Prahy do Hradce Králové, Náchoda a Trutnova budou v Praze vyjíždět z autobusového stanoviště Praha – Černý Most; na trase do Náchoda pak zastaví dále v Holohlavech, v Jaroměři – zastávka Na Špici, v Dolanech, v České Skalici na náměstí a v Náchodě na autobusovém stanovišti. Ceny jízdenek na trase Praha – Náchod začínají s Kreditovou jízdenkou na 135 Kč, na trase Praha – Jaroměř pak na ceně 110 Kč. Přeprava autobusy RegioJet je možná také v úseku Náchod – Hradec Králové, resp. Jaroměř – Hradec Králové.

Na lince Praha – Hradec Králové - Náchod budou nasazeny špičkové autobusy Irizar ve stylu Fun&Relax s internetem zdarma a individuálními obrazovkami s možností sledování filmů či poslechem hudby v každé ze sedaček. Servis bude přitom probíhat s  plným rozsahem palubních služeb – včetně podávání horkých nápojů zdarma a prodeje drobného občerstvení. Na palubě bude během cesty přítomna stevardka či stevard a kromě internetu zdarma a možnosti sledování filmů, dostanou cestující nabídku denního a dalšího tisku.

Zdroj: https://www.studentagency.czReklama

Reklama:

Důležité odkazy: